Module Usage Documentation (1.0.0-rc2) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Description
bg: Описание

en: Version
bg: Версия

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: Format
bg: Формат

en: Notes
bg: Бележки

en: All
bg: Всички

en: Note
bg: Бележка

en: Uninstall
bg: Деинсталация

en: Upload file
bg: Качи файл

en: Package
bg: Пакет

en: No modules are available to uninstall.
bg: Няма налични модули за деинсталиране.

en: Includes: %includes
bg: Включва: %includes
