Module Usage Documentation (1.0.0-rc2) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Description
ca: Descripció

en: Version
ca: Versió

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: All
ca: Tot

en: Creation date
ca: Data de creació

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Uninstall
ca: Desinstal·la

en: Upload file
ca: Carrega el fitxer

en: Installed
ca: Instal·lat

en: File does not exist.
ca: El fitxer no existeix.

en: Modified date
ca: Data de modificació

en: No modules are available to uninstall.
ca: No hi ha mòduls disponibles per desinstal·lar.

en: Includes: %includes
ca: Inclou: %includes

en: Edit URL
ca: URL d'edició

en: Includes:
ca: Inclou:

en: Enabled: %includes
ca: Habilitat: %includes

en: Disabled: %disabled
ca: Inhabilitat: %disabled

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Version: @module-version
ca: Versió: @module-version

en: Requires: @module-list
ca: Requereix: @module-list

en: Required by: @module-list
ca: Requerit per: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
ca: Nom màquina: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
ca[0]: No es pot desinstal·lar @module.module_name per la següent raó:
ca[1]: No es pot desinstal·lar @module.module_name per les següents raons:
