Module Usage Documentation (1.0.0-rc2) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Version
el: Έκδοση

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Format
el: Μορφή

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: All
el: Όλες

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Uninstall
el: Απεγκατάσταση

en: Upload file
el: Αποστολή αρχείου

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Package
el: Πακέτο

en: No modules are available to uninstall.
el: Καμία μονάδα δεν μπορεί να απεγκατασταθεί.

en: Includes: %includes
el: Περιλαμβάνει: %includes

en: Edit URL
el: Επεξεργασία URL

en: Includes:
el: Περιλαμβάνει:

en: Enabled: %includes
el: Ενεργοποιημένο: %includes

en: Disabled: %disabled
el: Απενεργοποιημένη: %disabled
