Module Usage Documentation (1.0.0-rc2) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը
