Module Usage Documentation (1.0.0-rc2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД
