Module Usage Documentation (1.0.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Submit
af: Stuur

en: Description
af: Beskrywing

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Version
af: Weergawe

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: All
af: Alle

en: Uninstall
af: Deïnstalleer
