Module Usage Documentation (1.0.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Description
se: Čilgehus

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Format
se: Formáhtta

en: All
se: Buot
