Module Usage Documentation (1.0.1) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Submit
hi: जमा करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Documentation
hi: प्रलेखीकरण

en: Version
hi: संस्करण

en: Name
hi: नाम

en: Import
hi: आयात करें

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Format
hi: प्रारूप

en: URL
hi: यूआरएल

en: ID
hi: आईडी

en: All
hi: सभी

en: Creation date
hi: निर्माण तारीख

en: Start date
hi: आरंभ तिथि

en: End date
hi: अंतिम तिथि

en: Uninstall
hi: स्थापना रद्द करें

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Modified date
hi: संशोधित तिथि

en: Edit URL
hi: यूआरएल संपादित करें
