Module Usage Documentation (1.1.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Description
ast: Descripción

en: Version
ast: Versión

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Save
ast: Guardar

en: Format
ast: Formatu

en: All
ast: Too

en: Uninstall
ast: Desinstalar

en: Installed
ast: Instaláu
