Module Usage Documentation (1.1.0) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Version
cy: Fersiwn

en: Name
cy: Enw

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Format
cy: Fformat

en: All
cy: I gyd

en: Uninstall
cy: Dad-osod

en: Package
cy: Pecyn

en: No modules are available to uninstall.
cy: Does dim modilwau ar gael i dad-osod.

en: Includes: %includes
cy: Yn cynnwys: %includes
