Module Usage Documentation (1.1.0) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Description
gl: Descrición

en: Documentation
gl: Documentación

en: Version
gl: Versión

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: Format
gl: Formato

en: Notes
gl: Notas

en: All
gl: Todo

en: Creation date
gl: Data de creación

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Uninstall
gl: Desinstalar

en: Upload file
gl: Limpar os nomes dos ficheiros subidos

en: Installed
gl: Instalado

en: Package
gl: Paquete

en: The human-readable name.
gl: O nome lexíbel polo humanos deste tipo.

en: No modules are available to uninstall.
gl: Non hai módulos dispoñibles para desinstalar.

en: Includes: %includes
gl: Inclúe: %includes

en: Edit URL
gl: Editar URL

en: Includes:
gl: Inclúe:

en: Enabled: %includes
gl: Activado: %includes

en: Disabled: %disabled
gl: Desactivado: %disabled

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
