Module Usage Documentation (1.1.0) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Submit
he: שלח

en: Description
he: תיאור

en: Version
he: גירסה

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Save
he: שמירה

en: Format
he: פורמט

en: URL
he: כתובת URL

en: Notes
he: הערות

en: All
he: הכל

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Note
he: הערות

en: Uninstall
he: הסרה

en: Installed
he: מותקן

en: Package
he: חבילה

en: No modules are available to uninstall.
he: אין רכיבים זמינים להסרה.

en: Includes: %includes
he: כולל: %includes

en: Edit URL
he: עריכת כתובת URL

en: Includes:
he: כולל:

en: Machine Name
he: שם מכונה
