Module Usage Documentation (1.1.0) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Description
pl: Opis

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Version
pl: Wersja

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Notes
pl: Notatki

en: All
pl: Wszystko

en: Creation date
pl: Data utworzenia

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Note
pl: Notatka

en: Add Note
pl: Dodaj notatkę

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Upload file
pl: Wyślij plik

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: File does not exist.
pl: Plik nie istnieje.

en: Package
pl: Paczka

en: Modified date
pl: Zmodyfikowana data

en: The human-readable name.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa.

en: No modules are available to uninstall.
pl: Brak modułów, które można by odinstalować.

en: Includes: %includes
pl: Obejmuje: %includes

en: Edit URL
pl: Edytuj adres

en: Includes:
pl: Zawiera:

en: Enabled: %includes
pl: Włączony: %includes

en: Disabled: %disabled
pl: Wyłączony: %disabled

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Creation Date
pl: Data utworzenia

en: Version: @module-version
pl: Wersja: @module-version

en: Requires: @module-list
pl: Wymaga: @module-list

en: Required by: @module-list
pl: Wymagany przez: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
pl: Identyfikator systemowy: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
pl[0]: Następująca przyczyna uniemożliwia odinstalowanie @module.module_name:
pl[1]: Następujące przyczyny uniemożliwiają odinstalowanie @module.module_name:
pl[2]: Następujące przyczyny uniemożliwiają odinstalowanie @module.module_name:
