Module Usage Documentation (1.1.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: All
si: සියල්ල
