Module Usage Documentation (1.1.0) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Submit
sv: Skicka

en: Description
sv: Beskrivning

en: Documentation
sv: Dokumentation

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Save
sv: Spara

en: Notes
sv: Anteckningar

en: All
sv: Alla

en: Creation date
sv: Datum skapad

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: Uninstall
sv: Avinstallera

en: Upload file
sv: Ladda upp fil

en: Installed
sv: Installerad

en: File does not exist.
sv: Fil finns inte.

en: Package
sv: Paket

en: Modified date
sv: Ändrad datum

en: The human-readable name.
sv: Det synliga namnet.

en: No modules are available to uninstall.
sv: Inga moduler är tillgängliga för avinstallation.

en: Includes: %includes
sv: Innehåller: %includes

en: Edit URL
sv: URL för redigering

en: Includes:
sv: Innehåller:

en: Enabled: %includes
sv: Aktiverade: %includes

en: Disabled: %disabled
sv: Inaktiverade: %disabled

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Creation Date
sv: Skapat (datum)

en: Requires: @module-list
sv: Kräver: @module-list

en: Required by: @module-list
sv: Krävs av: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
sv: Maskinläsbart namn: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
sv[0]: @module.module_name kan inte avinstalleras på grund av följande anledning:
sv[1]: @module.module_name kan inte avinstalleras på grund av följande anledningar:
