Module Usage Documentation (1.1.0) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Version
th: รุ่น

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Save
th: บันทึก

en: Format
th: รูปแบบ

en: ID
th: ไอดี

en: All
th: ทั้งหมด

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Uninstall
th: ลบโมดูล

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Package
th: แพคเกจ

en: No modules are available to uninstall.
th: ไม่มีโมดูลที่สามารถลบได้

en: Includes: %includes
th: รวมถึง: %includes

en: Edit URL
th: แก้ไข URL

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
