Module Usage Documentation (1.1.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Description
ug: بايانى

en: Documentation
ug: ماتېرىياللار

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: URL
ug: ئادرېس

en: All
ug: ھەممە

en: Uninstall
ug: ئۆچۈرۈش

en: No modules are available to uninstall.
ug: قاچىلايدىغان مودۇل يوق.
