Module Usage Documentation (1.1.1) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Description
az: İzahat

en: Version
az: Versiya

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: All
az: Hammısı

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Uninstall
az: Silin

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: No modules are available to uninstall.
az: Silmək üçün heç bir modul yoxdur.

en: Includes: %includes
az: Daxildir: %includes

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin

en: Includes:
az: Daxildir:

en: Enabled: %includes
az: Aktiv: %includes

en: Disabled: %disabled
az: S[ndwrwlwb]: %disabled

en: Machine Name
az: Maşın Adı

en: Version: @module-version
az: Versiya: @module-version

en: Requires: @module-list
az: Tələb edir: @module-list

en: Required by: @module-list
az: Tələb edir: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
az: Maşın adı: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
