Module Usage Documentation (1.1.1) - en to ms translation catalogue (15 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Submit
ms: Serah

en: Description
ms: Huraian

en: Version
ms: Versi

en: Name
ms: Nama

en: Export
ms: Eksport

en: Save
ms: Simpan

en: All
ms: Semua

en: Uninstall
ms: Buang pemasangan

en: Installed
ms: Terpasang

en: No modules are available to uninstall.
ms: Tiada modul untuk dibuang pemasangan.

en: Includes: %includes
ms: Termasuk: %includes

en: Includes:
ms: Termasuk:

en: Enabled: %includes
ms: Dibolehkan: %includes

en: Disabled: %disabled
ms: Dinyahbolehkan: %disabled
