Module Usage Documentation (1.1.1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Description
os: Афыст

en: Version
os: Верси

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Format
os: Формат
