Module Usage Documentation (1.1.1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Description
sl: Opis

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: Format
sl: Oblika

en: All
sl: Vsi

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Includes: %includes
sl: Vsebuje: %includes
