Module Usage Documentation (1.1.1) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Documentation
ta: ஆவணங்கள்

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Save
ta: சேமி

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: All
ta: எல்லா

en: Uninstall
ta: கழற்றல்

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: No modules are available to uninstall.
ta: நீக்க எந்த நீட்சிகளும் இல்லை.

en: Includes: %includes
ta: உள்ளடக்குகிறது: %includes

en: Includes:
ta: உள்ளடக்குகிறது:

en: Enabled: %includes
ta: செயலிலுள்ளது: %includes
