Module Usage Documentation (1.0.1) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Description
cs: Popis

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Version
cs: Verze

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Format
cs: Formát

en: Notes
cs: Poznámky

en: All
cs: Vše

en: Creation date
cs: Datum vytvoření

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Uninstall
cs: Odinstalovat

en: Upload file
cs: Nahrát soubor

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Package
cs: Balík

en: No modules are available to uninstall.
cs: Žádné moduly pro odinstalaci nejsou k dispozici

en: Includes: %includes
cs: Zahrnuje: %includes

en: Edit URL
cs: Upravit URL

en: Includes:
cs: Obsahuje:

en: Enabled: %includes
cs: Zapnout: %includes

en: Disabled: %disabled
cs: Vypnuto: %disabled

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: Version: @module-version
cs: Verze: @module-version

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
cs: Strojový název: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
