Module Usage Documentation (1.0.1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Submit
nn: Legg inn

en: Description
nn: Beskriving

en: Version
nn: Versjon

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: Notes
nn: Notat

en: All
nn: Alle

en: Uninstall
nn: Avinstaller

en: Package
nn: Pakke
