Module Weight Analyst (1.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Custom
ar: مخصّص

en: Dependencies
ar: المتطلبات
