Module Weight Analyst (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Development
az: Develop

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
