Module Weight Analyst (1.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Dependencies
be: Залежнасці
