Module Weight Analyst (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις
