Module Weight Analyst (1.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: None
es: Ninguno

en: Weight
es: Peso

en: Custom
es: Personalizado

en: Origin
es: Origen

en: Zero
es: Nulo

en: Dependencies
es: Dependencias
