Module Weight Analyst (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Custom
gl: Personalizado

en: Dependencies
gl: Dependencias
