Module Weight Analyst (1.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Development
ja: 開発

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Custom
ja: カスタム

en: Origin
ja: 原点

en: Dependencies
ja: 依存関係
