Module Weight Analyst (1.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Custom
lt: Savitas

en: Zero
lt: Nulinis

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
