Module Weight Analyst (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Development
ne: विकास

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Dependencies
ne: आश्रित
