Module Weight Analyst (1.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Custom
nl: Aangepast

en: Origin
nl: Oorsprong

en: Zero
nl: Nul

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden
