Module Weight Analyst (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Custom
pl: Własne

en: Origin
pl: Źródło

en: Dependencies
pl: Zależności
