Module Weight Analyst (1.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: Custom
pt: Personalizado

en: Dependencies
pt: Dependências
