Module Weight Analyst (1.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Custom
ro: Personalizat

en: Origin
ro: Origine

en: Dependencies
ro: Dependențe
