Module Weight Analyst (1.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Custom
sk: Vlastná

en: Zero
sk: Nula

en: Dependencies
sk: Závislosti
