Module Weight Analyst (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Dependencies
ta: சார்புகள்
