Module Weight Analyst (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Custom
tr: Özel

en: Dependencies
tr: Bağımlılıklar
