Module Weight Analyst (1.0.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Custom
uk: Власний

en: Origin
uk: Джерело

en: Zero
uk: Нуль

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Negative
uk: Негативний

en: Positive
uk: Додатний

en: Phase
uk: Фаза

en: Updating...
uk: Триває оновлення...
