Module Weight Analyst (1.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Dependencies
vi: Phụ thuộc

en: Updating...
vi: Đang cập nhật...
