Module Weight Analyst (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Dependencies
ca: Dependències
