Module Weight Analyst (1.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Custom
da: Tilpasset

en: Dependencies
da: Afhængigheder
