Module Weight Analyst (1.0.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: None
de: Keine

en: Weight
de: Gewichtung

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Origin
de: Startpunkt

en: Zero
de: Null

en: Dependencies
de: Abhängigkeiten

en: Negative
de: Negativ

en: Positive
de: Positiv

en: Updating...
de: Aktualisiere.…
