Module Weight Analyst (1.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Development
et: Arendus

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Custom
et: Kohandatud

en: Dependencies
et: Sõltuvused
