Module Weight Analyst (1.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak
