Module Weight Analyst (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Custom
fi: Oma

en: Zero
fi: Nolla

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet
