Module Weight Analyst (1.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Development
fr: Développement

en: None
fr: Aucun(e)

en: Weight
fr: Poids

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Origin
fr: Origine

en: Zero
fr: Zéro

en: Dependencies
fr: Dépendances

en: Negative
fr: Négation
