Module Weight Analyst (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: None
hi: कोई नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Dependencies
hi: निर्भरता
